Jak samemu wypromować stronę internetową?

23 paź , 2021 - Inkolektiv

Prowadząc własną stronę internetową nie raz zastanawiałeś się co zrobić by podnieść swoją witrynę na wyżyny pierwszej strony w liście wyszukiwania Google.

Odpowiedź jest prosta, musisz rozpocząć pozycjonowanie na wybrane przez siebie frazy lub poprosić o pomoc fachowca zajmującego się zawodowo branżą optymalizacji i pozycjonowania stron internetowych, polecam znaleźć w sieci również przydatne poradniki i listy w których znajdziesz katalogi stron i darmowe precle z wysokim page rank.

Katalogi stron i precle

Google przepada za stronami które mają dużą liczbę back link, są to linki zamieszczane na witrynach w sieci, każdy z nich prowadzi właśnie do twojej strony zwiększając jej wartość dla wyszukiwarek, im więcej linków  tym lepiej dla Ciebie. Pamiętaj jednak by zróżnicować ich źródła, nie wystarczy tylko linki z partnerskich stron. Z pomocą przyjdą Ci katalogi stron, znajdziesz w sieci darmowe ale także płatne, posiadające dużą moc pozycjonerską, zaopatrz się w multikody  które pozwolą Ci na dodanie strony do kilkudziesięciu lub kilkuset katalogów jednocześnie!

Zróżnicowanie źródeł to podstawowy czynnik mający wpływ na pozycjonowaną stronę, wykorzystaj preselle page znajdujące się na WordPressie, najskuteczniejszym obecnie systemie do zarządzania treścią. Google przepada za blogami na których są artykuły z linkami wychodzącymi (Back Link).

Pierwsze efekty pozycjonowania możesz zobaczyć już po kilkunastu dniach, w zależności od mocy jaką posiadają witryny z zamieszczonym linkiem do naszej strony.

Katalogi stron dobrze jest sprawdzić w statystykach, ważnym elementem są back link oraz page rank, im wyższy tym lepiej. Dodawanie unikatowych artykułów w liczbie kilkunastu dziennie do preselle page przyniesie oczekiwane rezultaty dla trudnych do pozycjonowania fraz.


Comments are closed.